KURUMSAL


BUGA TASARIM HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Peki BUGA Tasarım Kimdir?

BUGA Tasarım, 1998 yılından bu zamana sektöründe uzmanlaşmış ve sektöre yön veren yönetim kadrosu tarafından 2014 yılında kurulmuştur.

BUGA Tasarım; ofis, konut, mağaza, restoran, hastane, eğitim kurumları ve alışveriş merkezlerine yönelik proje tasarımı, ince işler uygulaması, ahşap üretimi-uygulaması ve bu işlerle ilgili olan danışmanlık ve kontrol hizmetlerini bir arada yürütmektedir. Müşteri memnuniyeti ve "tam zamanında teslim" taviz vermediğimiz prensiplerimizdir.

BUGA Tasarım, projenin tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar olan yapılanma sürecindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniği analizlerini yapar ve uygulama boyunca tüm ekiplerle olan koordinasyon ve kontrol hizmetlerini yürütür.

BUGA Tasarım, deneyimli ve dinamik kadrosuyla kalite ve estetikten ödün vermeden, kullanışlı, çağdaş ve seçkin yaşama alanları yaratmayı ana ilke olarak benimseyerek sektöründe kısa bir zaman içinde güvenilir ve dürüst bir yer edinmeyi amaçlamıştır. Amacımız; yaptığımız her projede kendimizi geliştirip bir adım daha ileriye taşımaktır.

24

Saat Destek

+1000

Mutlu Müşteri

MİSYONUMUZ

İnşaat, yapı ve mobilya sektöründe hizmet ve ürün kalitesi ile tercih edilen, müşterilerimizin güvenini kazanarak kendilerini mutlu hissedecekleri ortamlar yaratan bir şirket olmayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Mimari estetik ve fonksiyonelliği yaratıcı düşünce ile şekillendirmek, çözüme dayalı iş ortaklığı anlayışı ile bütünleşmiş hizmetlerimizi, yeni fikirlere ve yeniliklere açık bir şekilde uzman ekibimizle sunmak.

FAALİYET ALANLARIMIZ

BUGA Tasarım Faaliyetleri:
  • - Projelendirme ve İnce Yapı Uygulamaları
  • - Ahşap İşleri Üretimi ve Montaj Uygulamaları
  • - Danışmanlık ve Kontrol Hizmetleri
  • - Terra Wood Ahşap Kompozit Projelendirme ve Uygulamaları